Company

Your STILL Dealer in Estonia

STILL on olnud juba pikka aega kahveltõstukite, platvormvedukite ja traktorite, samuti intralogistiliste süsteemide suurimaid tarnijaid. Tänu ligikaudu 9000 töötajale, 4 tehasele, 14 harukontorile Saksamaal, 17 tütarettevõttele maailmas ning 246 edasimüüjast koosnevale võrgustikule on STILL edukalt esindatud rahvusvahelisel tasandil. Kõrgeima kvaliteedi, töökindluse ja innovaatilise tehnoloogia abil vastab STILL nii väikeste, keskmiste kui ka suurte ettevõtete nõudmistele - nii täna kui tulevikus!

Võtke meiega ühendust!

Petrem OÜ
Urda 3
Laagri, 76404
Estonia

Telephone: +372 555 39 564
E-mail: info@petrem.ee

BALTEXIM OÜ
Tartu mnt 173, Peetri alevik,
Rae vald, 75312, Harjumaa

Telephone: +372 555 85 023
E-Mail: info@baltexim.ee

Sinu STILL edasimüüja Eestis

About Petrem

Meie ettevõtte põhiprintsiibid on kvaliteet, operatiivsus, paindlik hinnapoliitika ja iga kliendi vajadustest lähtuv kõrgtasemeline ja meeldiv klienditeenindus.

Meie teenindus-süsteem on pidevas täiustamises ning pakume seejuures klientidele ka tehnilist nõustamist. Olles eelnevalt uurinud kõiki kliendi vajadusi ja võttes arvesse tehnika ja seadmete ekspluatatsioonitingimusi, pakume võimalikke lahendusi ülemaailmselt tuntud tootjalt.

Petrem tuleb kohale tellija poolt märgitud asukohta, fikseerib võimalikud teostusvariandid, valib neist parima lahenduse ning pakub sellest lähtuvalt individuaalseid tingimusi hinnapakkumise, tarne ja teeninduse teostamiseks.

STILL trucks at Petrem OÜ
STILL Trucks at Petrem

Petrem on kvaliteedile orienteeritud laotehnika müügi ning hooldus- ja remonditeenuseid pakkuv ettevõte.

Vastavalt kauba käsitlemise kõrgetele nõuetele, pakume kvaliteetset saksa tehnikat firmalt STILL, ostetud või renditud masinate garantiiaegseid ja -järgseid remondi- ja hooldusteenuseid ning varuosade tarnet, väärtustades professionaalset ja sujuvat klienditeenindust.

Meie pikaajalise kogemusega spetsialistid tagavad nii firma STILL kui ka teiste laotehnika tootjate mehhanismide tõhusa hoolduse ja remondi. Maksimaalse kvalifitseerituse saavutamiseks on ettevõtte töötajad läbinud laiahaardelisi erikursusi firma STILL tehastes Saksamaal, ning omavad vastavaid sertifikaate. Sellest tulenevalt oleme võimelised tagama kvaliteetse ja saksa täpsusega tehnika-alase teeninduse.

Konkurentsieelised

  • Petrem on väike, kuid mobiilne firma, mis võimaldab klientide vajaduste optimaalset rahuldamist.
  • Suur töökogemus STILL tõstukitega (üle 30 aasta) ning kvalifitseeritud elektroonikud ja mehaanikud.
  • Individuaalne lähenemine igale kliendile.
  • Vastame klientide telefonikõnedele 24 tundi ööpäevas.
  • Hinna ja kvaliteedi suhte vastavus
  • Kvaliteetne Saksa tootemark STILL, mis oma tootlikkuse ja mugavuse poolest ületab konkureerivaid tootemarke.
  • STILL tehnika konstruktsioon võimaldab teostada kogu tehnilist teenindamist kliendi juures kohapeal. Tõstukite allosa on kindlalt kaitstud;"kanali/süvendi" olemasolu ei ole vajalik.
  • Äärmiselt laialdane varuosade variatsioon, tänu meie STILL tõstukites kasutatavate populaarsete Saksa tootemarkide VW, MB, DEUTZ, BOSCH ja paljude teiste firmade detailide ja mootorite kasutamisele.

About Baltexim

BALTEXIM OÜ tegeleb STILL kahveltõstukite müügi, rendi ja hooldusega. Lisaks tõstukitele kuuluvad meie tooteportfelli ka erinevad laoriiulid ja keevituse kulumaterjalid. Emaettevõte, BALTEXIM UAB, asub Leedus ja on asutatud 1991 aastal. Tänaseks on loodud tütarettevõtted Eestis, Lätis, Valgevenes ja Bulgaarias. BALTEXIM on Saksa tõstukitootja STILL ametlik edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus.

BALTEXIM väärtused, millest juhindume oma töös iga päev, on kiirus, kvaliteet ja tähelepanu. Meie kogenud mehaanikud hoolitsevad, et meie klientidel laotehnika töötaks igal ajal laitmatult. Osaledes tootjapoolsetel koolitustel oleme alati kursis uusimate tehnoloogiatega, et leida igale kliendile sobivaim terviklahendus.

Alati selgitame välja kliendi jaoks sobivaima lahenduse ja anname soovitusi, kuidas intralogistika tõhusamaks muuta - olgu kliendiks väikefirma, mis vajab ühte virnastajat või suur logistikakeskus, kel vaja uusimat automatiseeritud intralogistilist täislahendust.

Tänu pikale kogemusele kahveltõstukite müügis on meid paljud kliendid valinud koostööpartneriks. Oleme rõõmsad, et saame oma klientidele pakkuda niivõrd kõrgekvaliteedilisi kahveltõstukeid nagu on STILL!

Baltixem