Company

Your STILL Dealer in Estonia

For a long time STILL has been one of the leading suppliers of forklift trucks, platform trucks and tractors plus the latest Intralogistics systems. With around 9,000 employees, 4 production plants, 14 branches in Germany, 17 subsidiary companies abroad, plus a dealer network consisting of 246 dealers worldwide, STILL is successfully active on an international scale. With the highest quality, reliability and innovative technology, STILL is meeting, today and in the future, the requirements of small, medium and large companies.

Get in touch

BALTEXIM OÜ
Tartu mnt 173, Peetri alevik,
Rae vald, 75312, Harjumaa

Telephone: +372 654 33 66
E-Mail: info@baltexim.ee

Petrem OÜ
Urda 3
Laagri, 76404
Estonia

Telephone: +372 555 39 564
E-mail: info@petrem.ee

Your STILL Dealer in Estonia

About Baltexim

BALTEXIM – üks tuntumaid kaubandusettevõtteid Leedus, mis on esikohal lao- ja keevituslahenduste valdkonnas. Tegevust alustas ettevõte 1991.aastal ja on hõivanud turul koha kui usaldusväärne, komplekslahendusi pakkuv partner.

BALTEXIM filiaalid on avatud ka teistes Balti riikides – Lätis ning Eestis. Samuti ka Valgevenes ja Bulgaarias. Plaanis on edasine areng.

BALTEXIM esindused on Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Šiauliais, Panevežyses, Utenas ja Širvintais.

BALTEXIM väärtused, millest juhindume iga päev oma tegevuse arendamisel – kiirus, kvaliteet ja tähelepanu. Just tänu sellele hindavad meid kõrgelt kliendid, partnerid ja tarnijad.

BALTEXIM teenindus 24/7 – professionaalsete tehnikute meeskond hoolitseb, et teie laotehnika töötaks laitmatult. Oleme Leedus ainsad laaduriteenuste pakkujad, kes suudavad pakkuda kõige laiemat teenindusvõrku seitsmes linnas.  Meie partnerid teavad, et reageerime väljakutsele ülikiiresti, kuna oleme alati lähedal.

BALTEXIM tegevussuunad: laotegevuse lahendused, laadurite ja muu tehnika müük, rent, teenindus 24/7, laoriiulisüsteemid ja kaupluseriiulid, keevitusseadmed, materjalid ja tarvikud, metallitöötlemisseadmed, metallitoodete projekteerimine ja tootmine, põrandapesu- ja pühkimisseadmed.

About Petrem

Petrem on usaldusväärne firma, mis osutab oma klientidele laotehnika (tõstukite, virnastajate, komplekteerijate jne) müügi ning selle hooldamise ja remondiga seotud teenuseid.

Kauba käsitlemises esitatud kõrgete nõuete täitmiseks pakume kvaliteetset Saksa tehnikat firmalt STILL, ostetud või renditud masinate garantiiaegset ja garantiijärgset hooldamist ja remonti, varuosade tarnet ning kiiret ja sujuvat klientide teenindamist.

Meie firma kogenud töötajad pakuvad teile kiiret ja kvaliteetset abi firma STILL ja ka teiste laotehnika tootjate mehhanismide remontimisel ja hooldamisel. Ettevõtte töötajad on korduvalt läbinud erikursusi firma STILL tehastes Saksamaal ning omavad ka vastavaid sertifikaate. Selle tulemusel saab meie ettevõtte teostada tehnika teenindamisega seotud töid kvaliteetselt ja Saksa täpsusega.

STILL trucks at Petrem OÜ
STILL Trucks at Petrem

Meie ettevõtte põhiprintsiibid on kvaliteet, operatiivsus, paindlik hinnapoliitika ja heatahtlik ning sõbralik suhtumine kõikidesse klientidesse

Me pidevalt täiustame oma teenindamise süsteemi ning osutame klientidele tehnilise nõustamise. Olles eelnevalt uurinud kõiki kliendi vajadusi ja arvestanud tehnika ja seadmete ekspluatatsioonitingimusi, pakume võimalikke lahendusi ülemaailmselt tuntud tootjalt,. Pakutava tehnika kogu sortimendiga võib ka tutvuda tootjatehase kodulehel still.de.

Petrem tuleb kohale tellija juurde, võtab arvesse kõikvõimalikke teostusvariante, valib neist parima ning pakub individuaalseid tingimusi finantseerimise, tarne ja teeninduse teostamiseks.

Konkurentsieelised

  • Individuaalne lähenemine igale kliendile.
  • Kvaliteetne Saksa tootemark STILL, mis ületab oma tootlikuse ja mugavuse poolest teisi tootemarke.
  • Väga hea varuosadega varustatus, kuna STILL tõstukites kasutatakse meil populaarsete Saksa tootemarkide VW, MB, DEUTZ, BOSCH ja teiste firmade detaile ja mootoreid.
  • STILL tehnika konstruktsioon võimaldab teostada kogu tehnilist teenindamist kliendi juures kohapeal. Tõstukite allosa on kindlalt kaitstud; „kanali/süvendi“ olemasolu ei ole vajalik.
  • Petrem on väike, kuid mobiilne firma, mis täidab klientide vajadusi võimalikult kiiresti.
  • Vastame klientide telefonikõnedele 24 tundi ööpäevas.
  • Suur töökogemus STILL tõstukitega (üle 20 aasta) ja kvalifitseeritud elektroonikud ja mehaanikud.
  • Hinna ja kvaliteedi suhte vastavus.

Locations